Adres biura: ul. Na Ostrowiu 1, 80-873 Gdańsk / teren Gdańskiej Stoczni Remontowej

tel.: +48 58 350 10 39

e-mail: biuro@htc-system.pl

backGrFirstPage_08
kariera

Miejsce pracy:
Trójmiasto – stocznie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 3 lata;
  • uprawnienia SEP D+ E – warunek konieczny;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją wykonawczą (branża elektryczna);
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie – niezbędne.
  • Znajomość języka angielskiego – w min. w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

  • wykonywanie prac elektrycznych takich jak układanie okablowania, montaż rozdzielni i tras kablowych,
  • nadzór pracy grupy monterów;
  • nadzór nad poprawnością wykonywanych prac;
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;
  • inne prace zlecone przez Pracodawcę.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w niedużym zgranym zespole pracowników
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane do 15kV, pomiarowe
  • Czytanie dokumentacji wykonawczej
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub umowę kooperacyjną w przypadku własnej działalności
  • Wysokie zarobki
  • Narzędzia
  • Pracę w zgranym zespole

Zakres prac:
prefabrykacja i montaż konstrukcji wsporczych pod osprzęt elektryczny, rozdzielnice, tory kablowe

Wymagania:

  • Kwalifikacje – certyfikat metoda 111, 131
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Narzędzia

Trójmiasto

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI
  • nadzór nad instalacją układów sterowania, współpraca z podwykonawcami
  • uruchomienie i testy układów sterowania
  • udział w odbiorach technicznych
  • serwis linii technologicznych na obiektach klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektronika
  • umiejętność programowania sterowników PLC i paneli HMI (Siemens, Proface)
  • mile widziana znajomość Siemens TiaPortal i EPLAN P8
  • praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i j.niemieckiego
  • Udokumentowane 3-4 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

Wybranym kandydatom zapewniamy:

  • umowę o pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole